Понеділок, 11 лютого 2019 10:20

ХАРП в Києві продемонструє ефективні рішення для сільгосптехніки

19-21 лютого Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представить ефективні рішення для безвідмовної роботи сільгосптехніки на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові технології 2019», яка займає чільне місце серед спеціалізованих заходів України і спрямована на просування інноваційних рішень в аграрній індустрії.

Підшипники HARP AGRO стійкі до високих динамічних навантажень, зберігають працездатність в важких умовах експлуатації, мають високий рівень захисту від абразивних частинок, пилу, бруду, забезпечують безвідмовну роботу механізмів, мають тривалий термін експлуатації.

На виставці ХАРП представить підшипники HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD, серію підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійку корпусних вузлів на базі даних підшипників, а також ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

З причини особливих умов експлуатації, підшипники для сільгосптехніки повинні мати більш високу герметичність - чим краще підшипник захищений ущільненням, тим вище його зносостійкість. ХАРП пропонує унікальне інноваційне рішення, включивши в підшипники і підшипникові вузли запатентовані конструкції многокромочних і касетних ущільнень X-SHIELD. Ущільнення дозволяє підшипника при контакті з запиленої навколишнім середовищем ефективно працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації сільгосптехніки і виключати попадання сторонніх речовин всередину підшипника.

Економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки також є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL), лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. Підвищена якість виготовлення підшипника і корпуса дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність в будь-який необхідний час експлуатації. Дворядний кульковий радіально-завзятий підшипник, заправлений високоякісної мастилом, що не вимагає додаткового змащування протягом усього життєвого циклу.

Комплектація сільгосптехніки підшипниками HARP є фундаментом для забезпечення тривалої і безвідмовної роботи механізмів, а значить, винятком простою техніки і що випливають із цього фінансових втрат.

ХАРП займається виробництвом підшипників і вузлів для сільгосптехніки вже більше 70 років. Продукція HARP визнана в Чехії, Словенії, Польщі, Німеччині, Канаді, Китаї Італії, Угорщині, Єгипті, Білорусії, Україні та ін. країнах.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Продаж спецтехніки:

МТЗ 50
( / Трактор)

noimage

Міні-навантажувачі MultiOne
( / Міні-навантажувач)

Міні-навантажувачі MultiOne

VOLVO L35
( / Навантажувач)

VOLVO L35

Трактор CASE IH STX500
( / Трактор)

Трактор CASE IH STX500