П'ятниця, 13 грудня 2019 17:18

Укравтодор, Держгеокадастр і Держкомстат об’єднають бази даних

Про це SpecMachinery.com.ua розповіли в прес-службі Держгеокадастру.

Як йдеться в повідомленні, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру зробила чергові кроки на шляху інтеграції нових наборів геопросторових даних. Шляхом співпраці з Державним агентством автомобільних доріг України та Державною службою статистики України, відбуватиметься процес об’єднання статистичних та геопросторових даних – передає SpecMachinery.com.ua.

Окрім цього, планується інтегрувати географічну інформацію про автомобільні дороги та транспортні потоки, доступ до якої також буде відкритим для загалу.

Найрозвиненіші країни Світу вже давно оцінили переваги поєднання геопросторової та статистичної інформації, тому оновлюють та вдосконалюють такий процес на постійній основі. Зі свого боку Україна, на чолі з Держгеокадастром, тільки започатковує подібну практику.

Зазначені набори даних дозволять швидко та ефективно приймати управлінські рішення щодо розвитку як населених пунктів неміського типу, так і держави загалом. Зокрема, така інтеграція надасть змогу залучити нові проекти міжнародної технічної допомоги, відповідно, нові надходження до бюджету нашої країни. До того ж, це значно підвищить рейтинг України у сфері ефективного використання інформації. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5