Четвер, 30 січня 2020 12:08

Нові тролейбуси «Богдан» з автономним ходом вийшли на лінії

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, нові «Богдан Т70117» оснащені асинхронним тяговим двигуном від харківського заводу «Електроважмаш».

Нові тролейбуси «Богдан Т70117» незабаром курсуватимуть на лініях громадського транспорту у Хмельницькому. Виготовлені та придбані минулого року у ДП «Автоскладальний завод №1» компанії «Богдан Моторс», вони зараз проходять підготовку до експлуатації. У салонах встановлюються валідатори для безконтактної сплати за проїзд.

«Богдан Т70117» мають низькопідлогову конструкцію та повністю адаптовані для користування людьми з особливими потребами. Також нові машини мають запас автономного ходу у 20 кілометрів, що дозволяє експлуатувати їх на ділянках, де відсутня контактна електромережа.

П’ять нових тролейбусів працюватимуть у Хмельницькому на маршруті №4. Міська влада обласного центру повідомляє, що за рахунок використання саме «Богдан Т70117» з автономним ходом, вдасться зекономити значні кошти, адже ці тролейбуси не потребують встановлення нових контактних мереж та супутньої інфраструктури.

Нагадаємо, що «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в травні минулого року уклав договір з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» на виготовлення 10 тролейбусів «Богдан Т70117». Транспортні засоби були передані замовникові на умовах лізингу.

«Богдан Т70117» – це сучасний український тролейбус, локалізація виробництва якого складає понад 80%. Він оснащений асинхронним тяговим двигуном від харківського заводу «Електроважмаш».

Тролейбуси створені з врахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні. Вони низькопідлогові, крім того, важливою перевагою є наявність автономного ходу. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX

  сварочный стол
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  сварочный стол

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110