В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями! 

П'ятниця, 04 грудня 2020 20:44

Ford створив антиковідні екрани для Transit

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Ford розробила екрани захисту від Covid-19 у салоні комерційної лінійки автомобілів Ford Transit.

Екрани допоможуть продовжити роботу транспорту відповідно до вимог соціального дистанціювання, а також дозволять відчувати себе комфортніше і безпечніше як пасажирам, так і водієві під час перевезення людей. До замовлення доступні три варіанти екранів: за першим рядом сидінь, для передніх пасажирів і між пасажирами, які сидять ззаду.

Екрани спеціально розроблені для Ford Transit: вони швидко встановлюються, знімаються і зберігаються, не вимагають професійних навичок установки, легко миються. Прозора плівка екрану виконана з гнучкого високоміцного вогнестійкого ПВХ товщиною 750 мікрометрів і щільністю 1,25 г/м3, має термостійкість від -20 до + 50 ° С і хороший ступінь світлостійкості. Плівку можна мити будь-яким очисним засобом.

Як передає SpecMachinery.com.ua, корпус захисних екранів виконаний з міцної вогнестійкої тканини і має високу стійкість до пошкоджень при згинанні.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин