В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Четвер, 01 жовтня 2020 09:30

Новітній тягач IVECO представили широкому загалу

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на виставці сільгосптехніки АгроЕкспо-2020, що проходить в Кропивницькому, широкому загалу представили новий магістральний тягач IVECO S-WAY.

Нагадаємо, як вже розповідав SpecMachinery.com.ua, новинка є представником нової гами автомобілів підвищеної вантажності – IVECO WAY.

IVECO S-WAY є віхою для компанії. Разом з ним відкрилась нова гама автомобілів підвищеної вантажності – IVECO WAY. Сідловий тягач IVECO S-WAY є наступником усіх інновацій, впроваджених в попередніх поколіннях моделей.

IVECO S-WAY

Новий S-WAY пропонується в двох версіях, з трьома дизельними двигунами у восьми різних варіантах потужності та двома газовими двигунами. Доступні конфігурації з двома, трьома або чотирма осями.

Для нового S-WAY пропонуються три типи коробок передач:

 • 9- та 16-швидкісна МКПП
 • Роботизована коробка передач EUROTRONIC з керуванням на рульовій колонці
 • 6-ступенева АКПП.

Всі коробки передач відрізняються високою надійністю і низькими витратами на обслуговування. Передатні відношини зазнали оптимізації для збільшення продуктивності і ефективності автомобіля.​

IVECO S-WAY

Тягач оснащений новою кабіною, повністю перепроектованою під потреби водія та власника. Реконструювавши кабіну, компанія IVECO використала кожну можливість щоб збільшити прибутковість автомобіля для власника та підвищення показника продуктивності та економії витрат.

Для нової лінійки пропонуються три кабіни - HI-WAY, HI-ROAD і HI-STREET.

Всі вони можуть бути оснащені системою IVECONNECT з сенсорним управлінням (що вбудована в передню панель), яка управляє функцією DRIVING STYLE EVALUATION, просунутими телематичними системами, аудіосистемою Hi-Fi і супутниковою навігацією.

IVECO S-WAY

Новий дизайн IVECO S-WAY покращує аеродинамічні характеристики, досягаючи підвищення показника паливної економічності майже на 4 %.

IVECO S-WAY

IVECO S-WAY використовує Інтернет функції для покращення умов роботи водія. Машина забезпечує, завдяки доступним через додаток MyIVECO EASY Way App інноваційним функціям допомоги та адаптації манери керування, найвищий рівень комфорту їзди, що допомагає ефективному управлінню автомобілем без докладання надмірних зусиль.

Відзначимо, новітні машини IVECO S-WAY вже почали передавати клієнтам.

IVECO S-WAY

Новітня автівка на виставці розмістилася на стенді офіційного дилера IVECO в Україні, компанії АМАКО, і демонструється разом з самокидним напівпричепом BODEX із алюмінієвим кузовом у особливому зовнішньому виконанні. Як розповіли в компанії-дилері, саме на період виставки фахівці дилера розробили покращену конфігурацію причепа, зберігши «базову» ціну.

IVECO S-WAY

До речі, представлені на виставці і автівки по програмі «ОК Тракс» – сертифіковані вживані автомобілі IVECO за спеціальними цінами.

IVECO S-WAY

Наразі пропонується широкий вибір тягачів 2012-2016 років випуску еко норм Евро-5, Евро-6. Усі машини пройшли сертифікацію TUV, підготовлені до українських доріг. Можливе надання гарантії та фінансування (кредит, лізинг). Ціни (еквівалент по курсу НБУ) - від 15 000 євро (без ПДВ).

IVECO S-WAY

З асортиментом можна ознайомитись за посиланнями: oktrucks.com.ua

Нагадаємо, що новітня IVECO S-WAY демонструється зараз також в рамках першої в Україні ОНЛАЙН-виставки комерційної та спецтехніки Exhibition.SpecMachinery-2020, де можна ознайомитись з її характеристиками та замовити. Стенд IVECO дивіться за посиланням: http://exhibition.specmachinery.com.ua/summer-2020/stendy/iveco • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Продам копресор
  (СПЕЦТЕХНІКА / Компресор)

  Продам копресор

  Новий фронтальний навантажувач LONKING ZL50NC
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  Новий фронтальний навантажувач LONKING ZL50NC

  Комбайн Claas Dominator 106 в отличном состоянии
  (СІЛЬГОСПТЕХНІКА / Комбайн)

  Комбайн Claas Dominator 106  в отличном состоянии

  Прицеп самосвальный 2 ПТС-4 на кругу тракторный,
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Прицеп самосвальный 2 ПТС-4 на кругу тракторный,