В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Неділя, 13 вересня 2020 12:15

На базі вантажівки Scania створили унікальний автомобіль з кухонним модулем. ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, трейлер довжиною вісім метрів виготовив місцевий виробник причепного обладнання Burgers Carrosserie.

Нещодавно велокоманда Jumbo-Visma із Нідерландів отримала унікальний автомобіль Scania R410 з кухонним модулем, що дозволить краще піклуватися про спортсменів під час змагань. «Пересувне робоче місце та кухня з таким професійним рівнем обладнання та посуду - це мрія кожного шеф-кухаря», - каже координатор з питань харчування команди Карін Ламбрехце.

Як і будь-яка професійна спортивна команда, у Jumbo-Visma працює персонал, який піклується про добробут своїх спортсменів під час поїздок. Карін тепер не може дочекатися, щоб вирушити в дорогу. Наступні змагання включають Тур де Франс, де команда Jumbo-Visma виступить у сильному складі.
Щодня під час велосипедних перегонів Карін та її команда кухарів готують п’ять збалансованих та індивідуально приготовлених страв для своїх підопічних.

«Крім того, що нове обладнання надає можливість дотримуватись гігієнічних норм та забезпечує безпеку харчових продуктів, ми можемо ефективно працювати, попри швидкий темп перегонів, де кожна хвилина на вагу золота. У нас є можливості для приготування пасти, запікання курки, овочів на пару, випікання хліба та інших страв».

Трейлер довжиною вісім метрів виготовив місцевий виробник причепного обладнання Burgers Carrosserie. Напроти робочої зони є лінія із морозильними камерами, холодильниками, духовками та мікрохвильовими пічками. Генератори забезпечують потужність 220В для електроприборів, також є резервуари з чистою та використаною водою. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  GreenEssetManagement
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  GreenEssetManagement

  Бульдозер Б-170
  (СПЕЦТЕХНІКА / Бульдозер)

  Бульдозер Б-170

  Стайер
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Стайер

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500