Вівторок, 12 травня 2020 10:30

IVECO відновлює виробництво після зупинки заводів через коронавірус

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, одне з підприємство компанії почало свою роботу четвертого травня, ще два заводи - 11 травня.

IVECO відновлює виробництво вантажівок на своїх заводах у Іспанії та Італіії, які були зупинені задля захисту працівників у березні цього року через епідемію COVID-19. Завод в італійському місті Сузарра відновив випуск автомобілів четвертого травня, а виробництво на заводах у Брешії (Італія), Мадриді та Вальядоліді (Іспанія) запрацювало 11 травня, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі автовиробника.

В IVECO вжили заходи для гарантування захисту своїх працівників, зокрема, систематично здійснюватиметься санітарна обробка приміщень, робочих станцій та інструментів, працівники отримали засоби індивідуального захисту, такі як маски та щити для обличчя, рукавички та гель для дезінфекції рук. План реорганізації та робочі потоки були реорганізовані, щоб забезпечити всім працівникам можливість підтримувати безпечне соціальне дистанціювання під час роботи. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5