Неділя, 05 квітня 2020 22:51

DAF випустив ювілейну вантажівку з фірмовим кузовом

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, одним з найбільших замовників на подібні автомобілі є Королівська поштова служба Великобританії.

На заводі Leyland Trucks в Великобританії, де збирають середньотонажні DAF LF, а також СF і XF з правим розташуванням керма, випустили 10000-у вантажівку DAF з кузовом, встановленим там же, на спеціалізованій виробничій лінії.

Програма власного кузовобудування PACCAR, запущена в 2007 році, це унікальна пропозиція на ринку вантажних автомобілів і надається для шасі 4x2 серій DAF LF і CF. Вона включає в себе проектування, виготовлення та встановлення преміальних кузовів-фургонів, кузова Aerobody та кузова з бічними борт-шторами різної довжини, висоти і ширини, задні підйомні пристрої, освітлення та багато іншого, а також індивідуальний підбір кузова під вимоги замовника, які можуть поширюватися на дизайн всього автомобіля, в тому числі можливе повне фарбування автомобіля і використання елементів корпоративної ідентифікації в оформленні. Це гарантує найвищу якість і значно скорочує термін виробництва готового автомобіля.

Серед найбільших клієнти DAF в числі інших значиться і Королівська поштова служба Великобританії. Власником ювілейного 12,0-тонного DAF LF 180 з кузовом з борт-шторами став британський оператор Hallam Express з Шеффілда. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50