Четвер, 19 березня 2020 11:37

«АвтоКрАЗ» поставив до Азербайджану партію унікальних восьмиколісних вантажівок

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, машини обладнані 375-сильним дизельним двигуном Євро-5.

«АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення на КрАЗ-7140Н6 для ВАТ «Азнафтомаш», повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі автозаводу. ВАТ «Азнафтомаш» (Азербайджан) — багаторічний партнер «АвтоКрАЗу», який використовує КрАЗи у якості носія для важких підйомних бурових установок. Це підприємство — виробник різного нафтогазового устаткування, підйомних агрегатів, спеціальної техніки та інструментів для нафтогазової галузі.

Автомобіль-шасі КрАЗ-7140Н6 колісної формули 8×6 призначений для монтажу установок промислового призначення та технологічного обладнання, для експлуатації дорогами всіх категорій та бездоріжжям. Шасі агрегатовано 375-сильним дизельним двигуном Євро-5 із механічною дводіапазонною 9-ступеневою КЗП, сухим однодисковим зчепленням та АБС. Рульовий механізм — інтегрального типу з вбудованим гідропідсилювачем. Кабіна автомобіля — капотна, тримісна.

КрАЗ-7140Н6 має збільшену вантажопідйомність (більше 30 т), що стало визначальним при виборі нафтовиками бази для бурової установки УП-100/125, що призначена для обслуговування газових та нафтових свердловин. Опробування першої поставленої партії автомобільних шасі КрАЗ-7140Н6 пройшло з успіхом і продемонструвало позитивні результати. Тому в «Азнафтомаші» було вирішено продовжити співробітництво та замовити чергову партію унікальних восьмиколісних КрАЗів.

Азербайджанські партнери цінують КрАЗи за високу вантажопідйомність, надійність конструкції, простоту обслуговування та ремонтопридатність. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50