Субота, 28 березня 2020 12:41

В лінійці Renault з'явилась спеціальна модель з пробігом

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, автомобіль відновлюють на заводі та надать рік гарантії.

Лінійка вантажних автомобілів з пробігом Renault Trucks поповнилася моделлю з 13-літровим двигуном потужністю 480 к. с. у версії T01 Racing. Її розробили фахівці підрозділу Halle du Design, яких надихнув світ автогонок.

Лакофарбове покриття версії Renault Trucks T01 Racing має основу у вигляді білого відтінку EKLA, на якому яскраво виділяються чорний, червоний і жовтий кольори. Вантажівку також прикрашають світловідбиваючі наклейки, які знов таки відсилають до світу високих швидкостей автоспорту. На окрему увагу заслуговує забарвлення сонцезахисного козирка, колісних дисків, решітки радіатора і зовнішніх корпусів дзеркал заднього виду, що завершують стрімкий вигляд версії T01 Racing.

Таке перетворення вантажівки з пробігом в версію Renault Trucks T01 Racing відбувається на підприємстві Used Trucks Factory. Цей підрозділ знаходиться в промисловому комплексі в Бурк-ан-Бресе і займається відновленням автомобілів з пробігом, використовуючи процеси, розроблені для складання нових автомобілів.

Renault Trucks T01 Racing - автомобіль з пробігом, підготовлений фахівцями Renault Trucks у відповідності зі строгими стандартами виробника і з використанням оригінальних запасних частин. Такі автомобілі отримують додаткову гарантію на 12 місяців або 120 000 км пробігу. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50