Понеділок, 10 лютого 2020 21:40

MAN представляє нову генерацію автомобілів TG

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, в іспанському місті Більбао відбулася презентація нового покоління магістральних тягачів MAN TGX.

Відзначимо, що MAN також відзначає 20-річчя серії вантажних автомобілів TG. І саме до цієї дати приурочена прем’єра новинки – повідомляє SpecMachinery.com.ua.

Сьогодні TG – це широка лінійка автівок різного розміру, потужності та тоннажу. А почалося все в 2000 році, коли на зміну вантажівкам серії F2000 Evolution, прийшли повністю нові машини. В них все було новим – від конструкції до нового для MAN формату індексу: TG-A. Автомобілі були двох типів – сідельні тягачі та багатоцільові шасі. В кожному з них були заплановані всілякі модифікації, що могли відповідати будь-яким побажанням і потребам замовників. Вдале сімейство MAN TG-A зібрало безліч почесних винагород і титулів. Головна та найбільш вагома перемога – звання Вантажівки року-2001 в Європі. У 2007 році модель TG-A змінили автомобілі серії TGX, які випускаються понині.

А тепер: новинка!

У рамках розробки нового покоління MAN TG було витрачено 12 млн. робочих годин, безпосередню участь у проекті брали 2100 співробітників MAN, на випробуваннях автівки проїхали 4 млн. км. Як розповіли представники компанії, нове покоління вантажівок представляє розвиток MAN Truck & Bus – від виробника транспортних засобів до постачальника інтелектуальних рішень для транспорту.

І тепер, нові серії MAN TGX, TGS, TGM та TGL – від 7,5 до 41 тонн – мають вісім різних варіантів нових кабін, різноманітні шасі для кожного сектора використання. Автівки забезпечують економію палива у 8%, що дозволяє скоротити і CO2; а новітні системі допомоги, включаючи систему допомоги в повороті, підвищують безпеку на дорозі.

Інженери компанії оптимізували робоче місце водія у вантажівці таким чином, щоб воно максимально відповідало щоденним потребам водія, підвищуючи продуктивність і зменшуючи втому.

Нові MAN TG комплектуються новітніми економічними двигунами Euro 6d, що були представлені у минулому році. Вдосконалена аеродинаміка автомобіля також грає роль у зменшенні споживання пального.

Комплексні вдосконалення компонентів автомобілів дозволяють скоротити витрати на обслуговування за рахунок подовженого терміну служби.

«Цифровізована» система управління та контролю допомагає зменшити експлуатаційні витрати, контролювати стан автомобілів, та допомагає керувати та контролювати автопарк в цілому.

А зараз - дивіться презентацію в прямому ефірі просто тут:

Медиа

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: