Субота, 18 січня 2020 12:43

Kia та Hyundai почали продажі електричних вантажівок

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, матимуть запас ходу близько 211 км.

Південно-корейські споріднені бренди Kia та Hyundai запустили продаж електричних вантажівок малої вантажопідйомності, на основі своїх популярних моделей Bongo та Porter.

Обидві нові моделі малотоннажних вантажівок Kia Bongo та Hyundai Porter II Electric з діапазоном ходу 211 км зараз доступні на корейському ринку і розраховані на міське застосування. В якості силової установки використовується двигун потужністю 135 кВт, що живиться від акумуляторної батареї 58,8 кВт*год, яка заряджається від рекуперації гальмування або повністю поповнюється за 54 хв за допомогою зарядного пристрою потужністю 100 кВт.

Обидві моделі мають систему визначення ваги навантаження в режимі реального часу, яка, в тому числі відображає можливу дальність переміщення, яку можна порівняти з поточним рівнем заряду.

Також нові компактні вантажівки Bongo EV та Porter II Electric отримали високотехнологічні системи безпеки і допомоги водієві, такі як система попередження переднього зіткнення, попередження сходу зі смуги руху, електропідсилювач керма (R-MDPS), кнопку запуску, електронне стоянкове гальмо з автоматичним утриманням тощо.

Для стимуляції продажів нових електричних Bongo та Porter пропонуються субсидії з муніципального та державного бюджетів, податкові пільги, знижки за парковку і на платні автодороги. Також виробник відзначає, що щорічні витрати на пальне зменшуються до 50%.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71