В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Вівторок, 08 вересня 2020 13:53

ЗСУ достроково отримали велику партію модернізованих бронемашин. ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в рамках контракту замовник отримав близько 50 броньованих розвідувально-дозорних машин.

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», достроково виконало державне оборонне замовлення на ремонт та модернізацію БРДМ-2Л1, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі концерну. В рамках контракту замовник отримав близько 50 броньованих розвідувально-дозорних машин.

В процесі модернізації фахівці підприємства покращили тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, було змінено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, а також встановлено тепловізори та сучасні засоби зв’язку і навігації, які відповідають стандартам НАТО.

«Хочу наголосити, що колектив підприємства виконав замовлення достроково навіть в досить жорстких умовах роботи – на карантині. Попри всі фейки про нібито заблоковані рахунки підприємства та зриви термінів договорів – факти говорять самі за себе! Миколаївський бронетанковий завод справно працює, незважаючи на фактор пандемії коронавірусу і стабільно забезпечує військові підрозділи МО України якісною бронетанковою технікою», – заявив директор підприємства Юрій Кравченко.

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» – одне із основних підприємств «Укроборонпрому», що спеціалізується на ремонті та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України. Згідно Постанови Кабінету міністрів України від 6 листопада 2019 року №913, підприємство внесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  GreenEssetManagement
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  GreenEssetManagement

  Бульдозер Б-170
  (СПЕЦТЕХНІКА / Бульдозер)

  Бульдозер Б-170

  Стайер
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Стайер

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500