Субота, 06 червня 2020 19:55

Mercedes-Benz почав продажі електричного мінівена EQV

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, ціни на новинку стартують з позначки 71 388 євро.

Mercedes-Benz офіційно відкрив продажі електричного мінівена EQV, який став другою моделлю Mercedes з нового сімейства електричних автомобилів EQ. Втім в компанії наголошують, що саме EQV є першим електричним автомобілем, який однаково добре підходить для приватних і комерційних цілей.

Стартова версія Mercedes-Benz EQV 300 має запас ходу 418 км. Електромотор продукує 204 к.с. та 362 Нм крутного моменту, що були заявлені для передсерійного зразка. Акумулятор можна зарядити від 10 до 80 відсотків за 45 хвилин за допомогою станції швидкої зарядки. Стандартно EQV оснащений максимальною зарядкою 110 кВт. Максимальну швидкість новинки, в залежності від модифікації, може становити до 160 км/год. Стандартна максималка становить 140 км/год.

Пасажирський мінівен у стандартному виконанні оснащений шістьма кріслами, а за доплату можна замовити семи- або й восьмимісний салон.

В Україні комерційні автомобілі Mercedes-Benz представляє ПрАТ «АТП «Атлант», офіційний дилер Mercedes-Benz в Україні. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX

  сварочный стол
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  сварочный стол

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110