Субота, 25 січня 2020 22:32

Український виробник зібрав та поставив унікальну партію спецтехніки

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, завод спецтехніки Техкомплект виготовив партію бурокранових машин на базі МАЗ.

В Україні зібрана і поставлена партія з чотирьох бурокранових машин DASAN (Південна Корея) на базі вантажної автотехніки МАЗ. Бурильно-кранові установки застосовуються для буріння ям під встановлення ЛЕП, стовпових опор вуличного освітлення, посадки великих дерев, буріння під встановлення набивних паль.

Використання бурильно-кранових установок (БКМ) в Україні не є новиною, але традиційно такі бурокрани монтуються на тракторну техніку, а ось використання в якості базового транспорту дорожніх вантажних шасі – можна сказати, що для України такий проект реалізований вперше. Покупець БКМ DASAN – «Одессобленерго».

На Заводі спецтехніки Техкомплект в Полтавській області на вантажне повнопривідне шасі МАЗ-5302 встановили бортову платформу власного виробництва, а також за кабіною вантажівки виконали монтаж південнокорейського бурокрана DASAN. Наявність відкидних платформ дозволяє перевозити в такій спецтехніці котушки з силовими проводами для ЛЕП, а також самі опори та палі, які планується встановлювати за допомогою такого ямобура.

Бурокранова установка DASAN DS-1956A – це крано-маніпуляторна установка, оснащена буровим обладнанням з двохпоточною гідросистемою та двохшвидкісною системою обертання бура.

Медиа

Інформація:

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71