Середа, 17 квітня 2019 14:22

В Україні розробили нову «швидку» на базі Renault Master

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в рамках Х міжнародного медфорума в Києві презентують новий автомобіль медичної допомоги на базі Renault Master. Перетворення Master в «швидку» здійснювалося українськими фахівцями.

Нова «швидка допомога» на базі Renault Master обладнана всіма елементами, необхідними для надання допомоги в складних умовах: апаратом для штучної вентиляції легенів, масками, дихальними трубками; кисневим інгалятором та ін. Постачальники медичного обладнання - провідні українські компанії - передає SpecMachinery.com.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Renault Master агрегується турбодизельним двигуном стандарту Євро-5, потужністю 125 к.с. з механічною 6-ступінчастою КПП. Автомобіль має цілий ряд систем безпеки: АBS (система допомоги при екстреному гальмуванні), систему курсової стійкості ESP + HILL START ASSIST, подушки безпеки водія і пасажира.

Переобладнанням автомобіля в «швидку допомогу» на замовлення Групи компаній АІС займалося підприємство «Авто-Холдинг».

Новий спецавтомобіль має декларацію про відповідність виробів медичного типу А1, А2, B (ДСТУ 7032) і відповідає вимогам технічного регламенту про медичні вироби, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 р №753. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50