П'ятниця, 24 січня 2020 13:45

«Укрексімбанк» заступився за «Богдан Моторс»

Державний «Укрексімбанк», в інтересах якого Генеральна прокуратура України подала позов проти «Богдан Моторс» в незаконності укладання договору новації, назвав звинувачення безпідставними.

Про це заявили адвокати банку в судовому засіданні 22 січня поточного року, повідомляє прес-служба Корпорації «Богдан».

Банк оскаржує правочинність позову ГПУ та просить суд залишити справу без розгляду, оскільки вважає що інтереси банку та держави не порушені, а договір новації укладено правомірно та на законних підставах.

Нагадаємо, на початку січня поточного року «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» оскаржила позовну заяву Генеральної прокуратури про незаконність укладання договору новації між компанією та державним «Укрексімбанком». В компанії звинувачення прокуратури назвали абсолютно безпідставними та надуманими. В компанії також наголосили, що доводитимуть правомірність та законність укладених угод усіма можливими засобами.

ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» в минулому 2019 році спрямувала до бюджетів та соціальних фондів всіх рівнів 384 504 977,99 грн. у вигляді податків та зборів.

«Богдан Моторс» – один з найбільших вітчизняних виробників автотранспортних засобів всіх типів. Компанія об’єднує в собі виробничі потужності в Луцьку та Черкасах. Загальні інвестиції в розвиток сучасних автозаводів перевищили 450 млн. доларів США. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50