Вівторок, 01 жовтня 2019 12:37

Hyundai та світовий лідер із виробництва дизелів домовились про співпрацю

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, компанії працюватимуть над створенням електромоторів та водневих паливних елементів.

Hyundai і Cummins підписали меморандум про взаєморозуміння для подальшої співпраці в області технологій водневих паливних елементів та електричних двигунів.

Cummins найбільш відомий своїми дизельними двигунами, однак тепер компанія приділяє значно більше уваги електричним силовим агрегатам. Hyundai, з іншого боку, занурився з головою в автомобілі на водневих паливних елементах.

Нові силові агрегати, ймовірно, будуть поєднувати технології Hyundai і ноу-хау Cummins в області електричного транспорту. Наразі основна увага приділяється Північній Америці, але результати спільної співпраці будуть доступні для більшості світових ринків. Обидві компанії також заявили, що вони вже призначили команди для роботи над системами водневих паливних елементів наступного покоління.

Примітно, що Toyota недавно заявила, що встановила свій перший генератор на водневих паливних елементах на заводі в Японії, щоб дослідити його продуктивність і розвивати цю технологію. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50