Неділя, 15 вересня 2019 23:21

Роботи-кур'єри вже приступили до роботи

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, у Південній Каліфорнії перший робот вже офіційно став до роботи.

Компанія Amazon повідомила, що після успішного тестування робота Scout, призначеного для доставки на останній милі, він офіційно приступив до роботи в Південній Каліфорнії. Автономний робот Scout буде здійснювати доставку товарів клієнтам Amazon Prime в світлий час доби з міських розподільчих центрів.

Спочатку розгортання нового виду доставки з понеділка по п’ятницю почнеться з невеликої кількості пристроїв Scout в районі Ірвін, роботи будуть самостійно слідувати по маршруту доставки і спочатку будуть супроводжуватися послом-скаутом Amazon (Amazon Scout Ambassador).

За словами представників Amazon, в клієнтському сервісі нічого не зміниться, оскільки клієнти, як і раніше, будуть мати ті ж варіанти доставки та зможуть робити замовлення, як зазвичай.

Шестиколісний робот для доставки Amazon Scout оснащений повністю електричною роботизованою системою. Він здатний орієнтуватися в житлових кварталах і адаптований до різкої та сирої погоди, що було доведено в ході польових випробувань на тихоокеанському північному заході США, у штаті Вашингтон.

Інформація:

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71