Понеділок, 20 січня 2020 12:42

«Богдан» готовий долучитись до модернізації громадського транспорту в столиці

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в Києві, зокрема, планується будівництво нових 38,3 км тролейбусних ліній.

У корпорації «Богдан» вітають перспективи розвитку транспортної системи Києва, плани модернізації якої нещодавно з’явилися у публікаціях ЗМІ.

«Осучаснення наявних транспортних магістралей та побудова нових шляхів є життєво необхідними для позитивної динаміки розвитку не лише столиці, а й усіх міст сучасної України», – зазначили у прес-службі корпорації «Богдан».

Відповідно до оприлюдненого Генплану Києва, у столиці України передбачається будівництво нових тролейбусних, автобусних та трамвайних ліній, а також реконструкція вже функціонуючих транспортних артерій.

Зокрема планується будівництво нових 38,3 км тролейбусних ліній. А автобусну мережу розширять в районах нової забудови і за перспективною магістральною мережею (91 км), та виділять окремі смуги руху автобусів на магістральній мережі.

Також буде проведена реконструкція і відновлення наявної виробничої бази чотирьох тролейбусних депо та вже заплановано будівництво двох нових автобусних парків.

«Лише сучасні тролейбуси та автобуси великої місткості можуть якісно обслуговувати територію мегаполісу з багатомільйонним населенням. Поява інфраструктури під маршрути громадського транспорту з використанням сучасної техніки дозволить значно збільшити можливості громадського транспорту та сприятиме зменшенню техногенного навантаження на міста», – переконані у корпорації «Богдан».

Також у корпорації зазначили, що український виробник готовий взяти участь у модернізації автопарків українських міст, оскільки вже випускає сучасні автобуси та тролейбуси, які не поступаються європейським аналогам.

У корпорації «Богдан» нагадали, що вже тривалий час співпрацюють з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується коштом Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Зараз зручні низькопідлогові автобуси й тролейбуси курсують вулицями низки українських міст, в тому числі й Києва та Харкова. Минулого року «Богдан Моторс» виграв тендер на постачання ще однієї партії низькопідлогових особливо великих тролейбусів до столиці – у кількості 55 транспортних засобів.

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: