Понеділок, 24 червня 2019 12:11

Дорожники отримали перший в Україні компактний асфальтоукладач Volvo

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, модель P4820D підходить як для невеликих міських робіт, так і для будівництва автомагістралей.

Перший в Україні компактний асфальтоукладач Volvo P4820D допомагатиме ремонтувати дороги у Києві та Київській області. Новинка поповнила автопарк ТОВ «ДБУ-208» та вже почала використовуватись спеціалістами компанії.

Асфальтоукладач Volvo P4820D обладнаний двигуном Volvo D4 E потужністю 96 кВт. Спецмашина має високу універсальність та маневреність, що дозволяє їй виконувати різні види робіт. P4820D – найменший 2,5-метровий гусеничний асфальтоукладальник в лінійці Volvo CE. Його компактна конструкція дозволяє транспортувати його разом з іншою технікою.

Асфальтоукладач має нову електронну систему управління третього покоління EPM 3, яка дає оператору повний контроль над машиною. При виконанні однотипних робіт з укладання оператор може викликати збережені в EPM 3 параметри, що полегшить початкове налаштування машини і дозволить швидко почати роботу. Точне налаштування для підвищення продуктивності і ефективності можна виконувати прямо на ходу.

Розгладжувальна плита Volvo P4820D здатна нагріватися рівномірно і швидко (до трьох градусів за хвилину). Це покращує паливну ефективність і прискорює підготовчий етап робіт.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71