Made in Ukraine

Для столиці луцькі машинобудівники виготовляють великі тролейбуси «Богдан Т90110», які повністю відповідають сучасним стандартам якості та комфорту.

Опубліковано в Buses

SpecMachinery.com.ua продовжує розповідати про проекти, реалізовані вітчизняними майстрами. На цей раз - українські фахівці створили спец-рефрижератор для перевезення лікарських препаратів на базі Renault Master.

Опубліковано в Trucks

Про це розповів міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Опубліковано в Business

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, згідно з інформацією Держстату, на початку року в Україні зросло (і продовжує зростати) виробництво машин та устаткування для добувної і будівельної промисловості.

Опубліковано в Business

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в рамках Х міжнародного медфорума в Києві презентують новий автомобіль медичної допомоги на базі Renault Master. Перетворення Master в «швидку» здійснювалося українськими фахівцями.

Опубліковано в Equipment

В Україні розробили нову командно-штабну машину. Нова машина на базі БТР-3 розроблена «Київським бронетанковим заводом» і призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою. Про це повідомила прес-служба Укроборонпром. 

Опубліковано в Military

Україна освоїла виробництво власного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун», призначеного  для контролю та захисту морських кордонів. Нещодавно він пройшов успішні випробування, про що повідомило присутнє на випробуваннях «Defense Express» на своїй сторінці ФБ.

Опубліковано в Military

Підпишіться на FB-сторінку: