Made in Ukraine

ДК «Укроборонпром» та компанія з ОАЕ Calidus LLC успішно провели роботи по інтеграції українського бойового модуля БМ-3М «Штурм» і найсучаснішого бронетранспортера Al-Wahash. Результат спільних зусиль представили на міжнародній виставці IDEX-2019 в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

Опубліковано в Military
Четвер, 14 лютого 2019 14:42

На ХТЗ модернізують виробництво

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, Харківський тракторний завод вводить в експлуатацію нове прогресивне обладнання. На даний момент введена в роботу лінія хіміко-термічної обробки металів, яка замінила існуючий безмуфельних агрегат. Це дозволило значно підвищити якість термічної обробки деталей.

Опубліковано в Business

1959 року самоскид КрАЗ-222 «Дніпро» став початком відліку нової історії українського важкого автомобілебудування.

Опубліковано в Trucks

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, на Запорізькому автомобілебудівному заводі освоюють виробництво, і навіть вже навіть почали випуск тракторів корейського бренду LS.

Опубліковано в Agro

За 2018 рік підприємствами, що входять до складу ДК «Укроборонпрому», було розроблено, продемонстровано та направлено на випробування декілька десятків нових та модернізованих зразків озброєння, військової техніки та їх основних складових частин – розповідає пресслужба концерну.

Опубліковано в Military

Січневий показник роботи українського автопрому виріс майже на 57% в порівнянні з 2018 роком, повідомляє асоціація «Укравтопром». Однак це стосується лише легкових машин.

Опубліковано в Business

19-21 лютого Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представить ефективні рішення для безвідмовної роботи сільгосптехніки на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові технології 2019», яка займає чільне місце серед спеціалізованих заходів України і спрямована на просування інноваційних рішень в аграрній індустрії.

Опубліковано в Equipment