В Україні продовжується ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Вівторок, 12 січня 2021 10:00

Liebherr представила перший в світі гусеничний кран на акумуляторах

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, максимальна вантажопідйомність Liebherr LR 1250.1 становить 250 тон.

У той час як багато виробників представляють компактне електричне обладнання, німецький виробник Liebherr пропонує свою другу велику машину з електроприводом. Це гусеничні крани.

Компанія заявляє, що її моделі LR 1200.1 без розетки і LR 1250.1 без розетки є першими в світі гусеничними кранами на акумуляторах. Потужність системи двигунів з електричним приводом становить 255 кіловат (341 кінських сил). LR 1200.1 має максимальну вантажопідйомність 200 тон, а LR 1250.1 піднімає 250 тон.

Зарядний порт на акумуляторних гусеничних кранах Liebherr LR 1200.1 і LR 1250.1 розташований в зоні ходової частини.

Ще один важливий момент: кожна машина здатна пропрацювати цілий день без підзарядки. Під час випробувань це означало 10-годинну робочу зміну. При цьому крани розраховані на чотири години підйому без підзарядки.

Акумуляторні крани можна зарядити від звичайної електромережі за 4,5 години. Також доступна 2,5-годинна швидка зарядка. Після зарядки крани можуть працювати без кабелю. Порт зарядки розташований в зоні ходової частини, що забезпечує доступ з рівня землі.

Як передає SpecMachinery.com.ua, Liebherr заявляє, що акумуляторні батареї крана забезпечують достатньо енергії для установки головної стріли з висувною стрілою і для переміщення на відстань близько 650 метрів.


  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

    Продаж спецтехніки: