В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Середа, 29 липня 2020 12:56

Hyundai Mighty отримає версію з автоматичною КПП

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новинка спочатку буде доступна на ринку Південної Кореї.

Hyundai Motor Company почав пропонувати в Південній Кореї малотоннажні вантажівки Hyundai Mighty з повністю автоматичною коробкою передач Allison 1000 xFE. До цього шасі Mighty комплектувалися тільки механічною коробкою передач, але зростаючий запит клієнтів на версії з автоматичною трансмісією, яка може забезпечити автомобіль прекрасною продуктивністю і ходовими характеристиками поряд з економією палива, підштовхнули Hyundai Motor Company пропонувати свій малотоннажник з АКП від Allison Transmission.

Коробка автомат Allison 1000 Series з технологією xFE дозволяє Hyundai Mighty легше рушати з місця і плавно перемикати передачі, полегшує управління автомобілем і підвищує рівень комфорту водіння, що безпосередньо впливає на продуктивність в цілому. Все це досягається за допомогою інтегрованих в Allison 1000 xFE високотехнологічних рішень.

Одним з таких рішень в АКП Allison 1000 xFE є запатентований гідротрансформатор з високорезультативними характеристиками, що наділяє машину плавним початком руху і високою маневреністю, а також виключає часту заміну зчеплення. У свою чергу, унікальна конструкція Allison 1000 xFE і програмне забезпечення FuelSense 2.0 дозволяють раціонально витрачати паливо. А паралельна робота технології DynActive Shifting і FuelSense 2.0, де самонавчальний алгоритм постійно шукає ідеальний баланс між економією палива і продуктивністю, постійно оптимізують точки перемикання передач. Більш того, функція Low Rate Damper додатково покращує комфорт водія і знижує ударні навантаження в трансмісії.

Спочатку, малотоннажна вантажівка Hyundai Mighty в комплектації з Allison 1000 xFE буде пропонуватися в Кореї, але в подальшому модель надійде на австралійський ринок. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX

  сварочный стол
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  сварочный стол

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110