Середа, 13 травня 2020 16:59

Український виробник представив потужний вахтовий автомобіль на базі МАЗ

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, машина призначена для перевезення бригад по 27 чоловік.

Компанія «АЛЬФАТЕКС» представила вахтовий автомобіль на шасі МАЗ-6317Х5. Спеціалізований кузов-фургон, суцільнометалевий, ізотермічного типу, призначений для перевезення вахтових бригад по 27 чоловік і необхідного устаткування дорогами загального призначення і бездоріжжям, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі виробника.

Сидіння обшиті зносостійким матеріалом і обладнані триточковими пасками безпеки. По бортах кузова-фургона встановлені вікна зі зсувним склом. Пасажирські двері обладнані замком автомобільного типу, вікном, сходами автобусного типу покритими рифленим алюмінієм, поручнями та ліхтарем для освітлення сходів.

Вентиляція кузова-фургона здійснюється через розсувні вікна і два аварійно-вентиляційних люка. Система опалення від автономного повітряного опалювача «Планар-8Д» 8 кВт, а також від системи охолодження двигуна з двома радіаторами обігріву 12 кВт. Освітлення - LED світильники. Фургон укомплектований аптечкою і вогнегасником.

Машина має повнопривідне шасі МАЗ-6317Х5 (6х6), з трьома ведучими мостами, з двосхилою ошиновкою. Кабіна двомісна з двома спальними місцями і панорамним лобовим склом, обладнана переговорним пристроєм з фургоном і сигналом «відкриті двері». • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50