Вівторок, 17 березня 2020 17:57

Медики Донеччини отримали партію "швидких" українського виробництва

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, сьогодні, 17 березня 2020 року в обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф м.Краматорськ відбулася процедура передачі автомобілів швидкої медичної допомоги, що вироблені українським виробником для Донецької області.

В якості базового шасі була обрана заводська модель Ford Transit L2H3. Вона оснащена дизельним двигуном Євро-6, а головна її перевага – збільшений, у порівнянні з аналогами, обсяг і висота кузова, що робить можливим створити максимально зручні умови для роботи медбригади. Крім того, автомобіль у базовій комплектації оснащений підігрівом лобового скла, а також паркувальними датчиками.

Для переобладнання автомобілів швидкої допомоги використовувався спеціальний нетоксичний медичний пластик, що легко миється. Також детально спроектований інтер'єр «швидкої допомоги» від ВІДІ Юнікомерс. Управління всіма системами у відсіку для роботи медбригади тепер зосереджено в одній точці. Всі дверцята поличок у ньому відкриваються за принципом «слайдера», зсуваються вгору півколом і фіксуються автоматично у будь-якому положенні. Всі зони відсіку для роботи швидкої допомоги мають відмінне освітлення: полки, стелі та навіть підлога.

Для зручності медбригади крапельниці закріплюються на спеціальному пристрої на стелі «швидкої».

Генеральний директор VIDI Максим Яворський зазначив: «Я впевнений у тому, що жителі області обов'язково оцінять якість і надійність «швидких допомог» нашого виробництва: особисто мені не буде соромно за той продукт, що ми поставляємо. Вони зроблені на базі шасі, що успішно справляються зі своїм завданням на дорогах Європи. «Швидкі допомоги» на базі Ford вже встигли дуже добре себе зарекомендувати і в нашій країні. Зокрема «швидкі допомоги» в нашому виконанні, що оснащені сучасним медичним обладнанням від провідних світових виробників, залишають позаду моделі конкурентів».

Нагадаємо, «ВІДІ Юнікомерс» спеціалізується на виробництві автомобілів спеціального призначення та має чималий досвід в їх постачанні як державним, так і приватним структурам. На ринку спеціальних автомобілів виробник працює з 2006 року. За час свого існування компанія виробила 1389 автомобілів. З них швидких допомог – 444.

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50