Середа, 27 листопада 2019 10:27

Повнопривідний тягач КрАЗ допущений до експлуатації в ЗСУ

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, автомобіль призначений для перевезення вантажів усіма видами доріг та бездоріжжям.

Повнопривідний сідельний тягач КрАЗ-6510ТЕ компоновки «кабіна над двигуном» з колісною формулою 6×6 допущено до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період, повідомляє прес-служба заводу.

Автомобіль високої прохідності КрАЗ-6510ТЕ призначений для перевезення вантажів усіма видами доріг та бездоріжжям. Основні його відмінності від решти тягачів КрАЗ – безкапотна кабіна з місцем для відпочинку, двигун потужністю 460 к. с., коробка – автомат, лебідка з гідроприводом та сідельно-зчіпний пристрій з трьома ступенями свободи під шворінь 3,5".

Повна маса сідельного тягача КрАЗ-6510ТЕ – 28000 кг, а допустиме навантаження на сідельно-зчіпний пристрій – 17 000 кг. Автопоїзд у складі тягача і напівпричепу, повною масою 65 000 кг, розвиває швидкість 65 км/год. Максимальний кут підйому, що долається автопоїздом – 36 % (19°), боковий крен – 20°, глибина броду, що долається – 1,2 м, радіус повороту тягача – 10 м.

Автомобіль має кабіну підвищеної комфортності. Вона має два ергономічні сидіння, за якими розташоване місце для відпочинку. Інтегральний рульовий механізм типу «гвинт-шарикова гайка» із вбудованими розподілювачем та підсилювачем, сприятиме меншій втомленості водія. В наявності електропідйомники скла, додатковий обігрівач та кондиціонер.

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Продаж спецтехніки: