Четвер, 01 серпня 2019 11:06

«АвтоКрАЗ» поставив нову партію шасі для обладнання вахтовок

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, машини призначатимуться для перевезення вахтових бригад ПГЗК.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату із постачання партії шасі КрАЗ-5401Н2 колісної формули 4×2 як бази для встановлення кузова-фургона, виготовленого у ПрАТ «Спецбудмаш», на замовлення ТД «Будшляхмаш», повідомили SpecMachinery.com.ua в прес-службі заводу.

Автомобілі АСВ-72.1 на базі КрАЗ-5401Н2 призначені для перевезення вахтових бригад підприємства до місця роботи. Машини обладнанні системою кондиціонування, автономного опалювання салону – Webasto, дистанційним зв’язком з кабіною водія, на вікнах кузова фургона встановлено захисну сітку з можливістю її швидкого демонтажу. Розраховані на 26 посадкових місць. Сидіння м’які, з можливістю регулювання кута нахилу спинки, а також з пасками безпеки.

Шасі автомобільне КрАЗ-5401Н2: колісна формула 4×2; кабіна над двигуном, двомісна, з пасками безпеки на обох місцях; із кондиціонером у кабіні водія; двигун – дизельний WP7.300, Євро-5, потужність – 300 к.с., із турбонаддувом, рядний, 6-циліндровий; КЗП – механічна, дев’ятиступенева, дводіапазонна; гальмівна система з ABS.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Продаж спецтехніки: