Вівторок, 09 липня 2019 14:20

IVECO презентувала заміну Stralis

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, IVECO презентувала свію нову вантажівку для магістральних перевезень, що приходить на заміну поколінню IVECO Stralis.

Новий IVECO S-WAY отримав не тільки новий дизайн, кабіну й інтер'єр, але і нові цифрові можливості. Тепер власник вантажівки знає все, що відбувається з машиною в даний момент – передає SpecMachinery.com.ua.

IVECO S-Way став найбільш просунутою вантажівкою виробника завдяки підключенню до інтернету і зворотного зв'язку з логістичними операторами.

S-Way отримав абсолютно нову кабіну, яка має кілька виконань. Інтер'єр вантажівки на стоянці легко трансформується в невеликий спортивний зал, в якому можна виконувати десятки різних фізичних вправ.

Тільки завдяки кращій аеродинаміці економія палива досягає 4% в порівнянні з попередником. Також новинкою став і бампер, що складається з частин, і який знижує витрати на ремонт в разі аварії.

IVECO S-WAY буде комплектуватися 9-, 11- і 13-літровими двигунами (від 330 до 570 к.с.) і з 9- і 13-літровими газовими двигунами (від 270 до 460 к.с.). В комплекті – автоматичнв трансмісії Hi-Tronix від ZF.

Підпишіться на новини спецтехніки:

Продаж спецтехніки: