Понеділок, 06 квітня 2020 10:27

ЗСУ проводять випробування нової модифікації танка Т-72

ЗСУ проводять випробування нової модифікації танка Т-72 Укроборонпром

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, перевірка проходить в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться випробування дослідного зразка модернізованого танка Т-72, що виготовлений для ЗС України, повідомляють Ukrainian Military Pages.

Нагадаємо, що під час нещодавньої передачі Збройним Силам України модернізованих танків Т-72, військове командування повідомило про заплановані випробування нової модифікації танка від ДК «Укроборонпром» під позначенням Т-72АМТ, що була презентована у 2017 році.

Випробувальною бригадою інституту здійснюється перевірка основних тактико-технічних характеристик нової модифікації Т-72 в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації, зазначають у Генеральному штабі ЗС України.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою. Танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системи, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснена заміна елементів ходової частини та додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини. Для покращення захисту в ході бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання.

Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразку, повідомляють у Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50