Середа, 25 березня 2020 15:34

Медичні «Богдани» залучили до участі в навчаннях ОК «Схід»

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, військові з медичної роки відпрацювали питання евакуації поранених з поля бою.

У одній з бригад Оперативного командування «Схід» відбулись тактико-спеціальні навчання. Залучені підрозділи сформували колони та висунулись на відведені місця занять на тактичному полігоні, де відточували практичні навички.

Військовослужбовці з медичної роти на автомобілях «Богдан-2251» практично відпрацювали питання евакуації поранених з поля бою, також виконали нормативи із завантаження поранених, надання першої медичної допомоги тощо, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі «Богдан Моторс».

Зокрема, рота радіаційного, хімічного і біологічного (РХБ) захисту відпрацьовувала завдання з облаштування посту РХБ захисту та ведення РХБ розвідки. Також особовий склад облаштував пункт спеціальної обробки та здійснення дегазації місцевості, озброєння і техніки. При цьому були виконані нормативи з захисту від зброї масового ураження.

Нагадаємо, що в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» вантаж, загальною вартістю понад 300 тисяч гривень на санітарних автомобілях «Богдан-2251» було доставлено до Обласного госпіталю для ветеранів війни у місті Святогірськ та Світлодарської міської лікарні.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71