Четвер, 26 вересня 2019 11:25

ЗСУ отримають на озброєння «БАРС-8ММК»

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, у виробництві комплексу використовуються як вітчизняні комплектуючі, так і складові, що їх виробляють у країнах НАТО.

В рамках виконання Державного оборонного замовлення, в одній з частин ЗСУ відбулися приймально-здавальні випробування мобільних мінометних установок «БАРС-8ММК» 4909 120А». Протягом випробувань були перевірені основні тактико-технічні характеристики нової техніки та проведені стрільбові випробування мінометних установок, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі корпорації «Богдан».

У виробництві «БАРС-8ММК» використовуються як вітчизняні комплектуючі, так і складові, що їх виробляють у країнах НАТО.

Мобільна мінометна установка «Барс-8ММК» – це сучасна артилерійська система, яка дозволяє вражати різі за типом цілі без безпосереднього контакту з супротивником.

Основною складовою комплексу «БАРС-8ММК» є автоматизована мінометна система калібру 120 мм, яка складається з системи автоматичного розгортання-згортання та автоматизованої системи керування вогнем, що забезпечує наведення міномету, відображення обстановки на електронній карті, підготовку вирахуваних в автоматичному режимі даних для стрільби, ураження цілей, коригування вогню і контроль ефективності стрільби.

«Барс-8ММК» інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою -обслуга мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу. Така інформація може одночасно поступати від дронів, контрбатарейної РЛС, а також інших систем спостереження.Ця система значно підвищує точність та ефективність вогню, при цьому возимий боєкомплект «Барс-8ММК» складається з 60 мін. Окрім того, автоматизація та комп’ютеризація машини дозволила скоротити екіпаж всього до трьох осіб.

«БАРС-8ММК» – перший у своєму класі комплекс, який надійде до Збройних сил України.

  • Підпишіться на новини спецтехніки:

    Продаж спецтехніки: