В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Понеділок, 03 серпня 2020 12:42

Український виробник виготовив автопаливозаправник на базі FOTON. ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, автомобіль призначений для перевезення рідких нафтопродуктів щільністю до 860 кг/м3.

Завод спецтехніки Техкомплект виготовив автопаливозаправник на базі шасі двохосного FOTON AUMARK З 8515 для українського клієнта, повідомили SpecMachinery.com.ua в прес-службі виробника. На вантажівку FOTON встановили 5-кубову цистерну.

Під час виготовлення не обійшлося без інновацій: для цього автопаливозаправника з цистерною 5 м3 розробили спеціальну нішу для встановлення паливороздавальної системи і вбудованого обліку палива, яка конструктивно поєднана з самою автоцистерною, а не розташована окремо знизу, як це практикувалося в раніше виготовлених автопаливозаправниках.

Даний автопаливозаправник призначений для перевезення рідких нафтопродуктів щільністю до 860 кг/м3, а також заправки транспортних засобів через лічильник; зливу нафтопродуктів самопливом зі своєї цистерни в ємність, розташовану нижче рівня цистерни; зливу нафтопродуктів насосом, встановленим на автоцистерні. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Трактор Т-16 самосвальный малая наработка
  (СІЛЬГОСПТЕХНІКА / Трактор)

  Трактор Т-16 самосвальный малая наработка

  GreenEssetManagement
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  GreenEssetManagement

  Бульдозер Б-170
  (СПЕЦТЕХНІКА / Бульдозер)

  Бульдозер Б-170

  Стайер
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Стайер