Вівторок, 17 березня 2020 10:25

В Україні зібрали найвищу автовишку Comet

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новика має максимальну робочу висоту 28 м.

В Україні з'явився 28-метровий автогідропідйомник COMET 28 | 2 | 14 HQ на базі вантажного шасі IVECO Daily. Його на замовлення приватної комерційної компанії в Києві виготовив Завод спецтехніки Техкомплект. На сьогоднішній день - це найвища автовишка від італійської торгової марки Comet, продана в Україні (до цього збиралися 26-метрові автогідропідйомники COMET на базі КрАЗ-5233НЕ та ЗІЛ-131). Взагалі, в Техкомплект можна замовити і купити телескопічний або комбінований автогідропідіймач COMET з робочою висотою від 14 до 31 м.

Виготовлення автогідропідйомників на заводі Техкомплект вже давно стало серійним, але в кожній виконаній роботі завжди можна знайти якусь особливу рису. Крім того, що така висока автовишка від TM COMET ще не збиралася в Україні, у виробництві цього автомобіля є такі особливості.

Як вже повідомлялося раніше, ексклюзивне виробництво в Україні від Техкомплект виконує професійні зварні роботи по створенню аутригерів для автогідропідйомників із застосуванням високоміцної сталі Strenx 700. Для представленої моделі 28-метрового автогідропідіймача COMET 28 | 2 | 14 HQ сталь Штренкс 700 використовували для повного циклу робіт з виготовлення надрамника. В Україні подібний виробничий досвід по суті унікальний, оскільки до сьогодні виготовлення «з нуля» надрамника, та ще з такої високоякісної і надміцної сталі, ніким не проводилося!

Інформація:

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71