Понеділок, 24 лютого 2020 15:47

Українські комунальники отримали багатофункціональний сміттєвоз на базі МАЗ

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новинка допоможе підвищити якість наданих послуг.

Компанія «Будшляхмаш» відвантажила багатофункціональний сміттєвоз СБМ 301/4 з заднім ручним завантаженням на базі шасі МАЗ 4371.

Ця модель добре зарекомендувала себе у невеликих громадах та обласних центрах через свої невеликі габарити та високу маневреність в умовах невеликих міст.

Сміттєвоз СБМ 301/4 призначений для збору твердих побутових відходів в ківш, механізованого завантаження відходів в кузов, їх ущільнення, транспортування та механізоване розвантаження в місцях утилізації.

До складу спеціального устаткування входять: кузов, задній борт, гідропідйомник з завантажувальним ковшем, що штовхає плиту, гідравлічна і електрична системи.

Місткість кузова для твердих побутових відходів складає 9,2 м3, а маса завантажених відходів - 3100 кг. Завантаження відходів в завантажувальний ківш проводиться вручну, для цього ківш опускається вниз.

Великою проблемою в зимовий період є ускладнений під'їзд до сміттєзбиральних майданчиків, але для того, щоб не виникало подібних проблем, спецавтомобіль додатково обладнаний снігоприбиральним відвалом.

Нова техніка допоможе комунальним службам міста Володимир-Волинський підвищити якість наданих послуг населенню.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71