Четвер, 08 серпня 2019 15:22

Автопарк Північного ГЗК поповнився новою спецтехнікою КрАЗ

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, на адресу гірничорудного підприємства Кривого Рогу здійснено відвантаження автопаливозаправника АПЗ-15-65053.

Чергове відвантаження спецтехніки здійснив Кременчуцький автозавод на адресу гірничорудного підприємства Кривого Рогу, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі автовиробника. Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» систематично постачає продукцію на адресу вітчизняних ГЗК, зокрема: вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки. Спецтранспорт на базі КрАЗу використовується для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставки палива, технічної та питної води, ліквідації пожеж та ін.

Автопаливозаправник АПЗ-15-65053, що призначений для доставки палива, базується на стандартному шасі колісної формули 6×4, із 375-сильним двигуном Євро-5, 9-ступеневою дводіапазонною механічною КЗП та сухим однодисковим зчепленням. Кабіна — металева тримісна.

Двосекційна 15-кубова цистерна виробництва ДП «45 ЕМЗ» (м. Вінниця) виготовлена зі сталі товщиною 6 мм, обладнана горловинами, ребрами жорсткості, стаціонарною драбиною, дихальним пристроєм, сигналізатором наповнення та ін. Насос подає рідину 500 л/хв, висота всмоктування — 4,5 м, у бокових панелях є два напірно-всмоктуючі рукави 75 мм, довжиною 4 м тощо.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71