П'ятниця, 16 листопада 2018 11:02

ХАРП відкриває нові ринки збуту

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) за підсумками участі в міжнародній виставці техніки для сільського господарства і садівництва «EIMA International» (Італія) відкриває нові ринки збуту.

«EIMA International 2018» - одна з наймасштабніших європейських сільськогосподарських виставок, яка проходить раз на два роки і збирає найбільших виробників та дилерів сільськогосподарської індустрії з 50 країн. За підсумками демонстрації продукції, можливостей і компетенцій ХАРП ряд компаній з Іспанії, Австрії, Німеччини, Франції, Італії та інших країн зацікавилися підшипниками HARP і висловили намір про співпрацю.

«Підшипники HARP AGRO - це інноваційні розробки спрямовані на збільшення продуктивності і надійності сільськогосподарської техніки. Все більша кількість дистриб'юторів, виробників і кінцевих споживачів по всьому світу переконуються в цьому: підшипники і вузли ХАРП не потребують обслуговування, відрізняються збільшеним терміном служби, зносостійкість і довговічність. Багато відвідувачів нашого стенду на італійській виставці зацікавлені в передових розробках ХАРП, унікальність і якість яких перевірена часом», - зазначає директор департаменту продажів Віталій Бугров.

Експозиція ХАРП справила враження різноманітністю представлених комплектуючих від українського гіганта підшипникової індустрії. На виставці підприємство продемонструвало зносостійкі обслуговуються комплектуючі для аграрного сектора:

  • підшипники HARP AGRO з унікальними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечують стовідсоткову герметичність підшипника за рахунок застосування многокромочних гумових ущільнень в поєднанні з металевою захисною шайбою;
  • корпусні підшипники UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників, корпус яких має високу механічну міцність, що дозволяє протистояти вібраціям і потужної ударної навантаженні;
  • необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зі сверхнадежной трирівневої захистом від забруднень і збільшеним експлуатаційним ресурсом, які дозволяють забезпечити ефективну роботу агротехніки в важких умовах землеробства і знизити трудовитрати на обслуговування.
    Представлена ​​лінійка застосовується в грунтообробної, посівної і збиральної техніки не тільки українського виробництва, але таких світових компаній, як Lemken, Horsch, Agrisem, Mashio Gaspardo, Great Plains, Einböck, Rabe, Quivogne, Vogel & Noot, Köckerling, Hatzenbichler, Salford, John Deere, Class, Case, New Holland та багатьох інших.

Директор департаменту продажів додає, що сьогодні підприємство активно працює над розширенням географії експорту. Цієї осені ХАРП відкрив нові ринки збуту в Східній Азії і Північній Америці. А після успішного дебюту на масштабній виставці Італії «EIMA International 2018» ХАРП продовжує розширювати свою присутність в країнах Європи.

«Цей рік ознаменувався для нас великим міжнародним туром «Discover HARP», мета якого - продемонструвати унікальні можливості ХАРП. Підприємство з більш ніж 70-річною історією не тільки зберегло, але й примножив свій виробничий і інжиніринговий потенціал, щорічно освоюючи і випускаючи більше 100 модифікацій підшипників і вузлів світового рівня якості. За підсумками минулих виставок наша продукція привернула увагу численних відвідувачів з Хорватії, Греції, Данії, Угорщини, Румунії, Німеччини, Канади та інших країн. Серед них як виробники сільгосптехніки, так і дистриб'ютори обладнання та комплектуючих», - резюмував Віталій Бугров.

Підпишіться на новини спецтехніки: