В Україні відкрилась перша ОНЛАЙН-виставка комерційної та спецтехніки

Exhibition.SpecMachinery-2020!

Заходьте та знайомтеся з експозиціями: http://exhibition.specmachinery.com.ua/

Середа, 02 вересня 2020 15:07

Названі лідери продажів комерційних авто в Україні

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, лідер продажів в 1,9 раза поліпшив свій результат річної давнини.

У серпні український парк комерційних автомобілів (вантажні і спец) поповнили 1106 нових машин. З таким результатом ринок нових комерційних авто трохи не дотягнув до серпневого показника 2019 року, відставання становило 2%, повідомляє Укравтопром.

Серед нових комерційних авто в минулому місяці найбільшим попитом користувалися автомобілі марки Fiat, які охопили чверть цього сегменту автомобільного ринку. При цьому, реалізувавши за місяць 276 автомобілів, Fiat в 1,9 раза поліпшив свій результат річної давнини. На другому місці Ford – 107 машин. Реєстрації нових комерційних автомобілів цієї марки збільшилися на 29% відносно серпня 2019 року. Третя сходинка рейтингу, при 28 відсотковому зростанні продажів у Peugeot – 97 автомобілів.

Четвертий результат у МАЗ, попит на білоруські вантажівки в Україні зріс на 21% – до позначки 92 шт. Замикає ТОП-5 рейтингу – Volkswagen, 84 машини якого минулого місяця отримали свої перші реєстраційні номери (+79%). Всього за 8 місяців поточного року в Україні було зареєстровано майже 6,4 тис. нових комерційних автомобілів, що на 17% менше, ніж за аналогічний період минулого року. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  GreenEssetManagement
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  GreenEssetManagement

  Бульдозер Б-170
  (СПЕЦТЕХНІКА / Бульдозер)

  Бульдозер Б-170

  Стайер
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  Стайер

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка УРБ-3АМ на базе Маза 500