Понеділок, 04 травня 2020 16:44

Продажі комерційної техніки в України суттєво знизились

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, наразі сервісні центри МВС проводять реєстрацію тільки тих нових комерційних автотранспортних засобів, які використовуються для забезпечення діяльності об’єктів критичної інфраструктури.

У квітні на українському ринку було реалізовано і зареєстровано 519 нових комерційних автомобілів, повідомляє Укравтопром. У порівнянні з минулим роком квітневі реєстрації вантажних і спец. автомобілів знизилися майже на 40 відсотків.

Нагадаємо, в умовах карантину сервісні центри МВС проводять реєстрацію тільки тих нових комерційних автотранспортних засобів, які використовуються для забезпечення діяльності об’єктів критичної інфраструктури, а саме – для медичних установ, комунальних господарств, хіміко-фармацевтичної промисловості тощо.

Найчастіше в звітному місяці, як і роком раніше, реєструвалися автомобілі марки Renault, продажі яких в Україні впали на 37% до 139 шт.
Зберіг друге місце, при 55-відсотковому зниженні реєстрацій, Fiat, який закінчив місяць з результатом 58 авто.

На третю позицію з десятої піднявся Citroen – 54 машини. Відносно минулого року квітневі реєстрації автомобілів цієї марки виросли більш ніж в 2 рази.

На четвертій позиції рейтингу Ford, який поповнив український автопарк 44 новими комерційними автомобілями (на 18% менше, ніж роком раніше).

Також в ТОП-5 місяці потрапила ще одна французька марка – Peugeot, що реалізувала на українському ринку 36 автомобілів (-22%).

Всього з початку року в Україні було зареєстровано трохи більше 2,6 тис. Нових комерційних авто, що на 22% менше, ніж за аналогічний період 2019 р. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5