П'ятниця, 27 березня 2020 09:22

«Запорізький титано-магнієвий комбінат» почав виробництво масок та антисептиків

«Запорізький титано-магнієвий комбінат» запустив власне виробництво багаторазових захисних масок.  Виробництво облаштоване на базі швейної ділянки відділення обслуговування господарчого цеху ЗТМК – повідомляє SpecMachinery.com.ua.

«Ми тимчасово перепрофілювали один з наших підрозділів та запустили виробництво масок. Виробництво масок буде продовжуватись, допоки у засобах індивідуального захисту  буде потреба. Додатково вироблені маски будуть передаватись  лікарням Запоріжжя. На виробництві цієї продукції комбінат  ні копійки не заробляє, а навпаки, тільки несе затрати. Ми об'єднуємо наші зусилля з державою, щоб протидіяти загрозі. Для нас, як відповідальної компанії, здоров'я і безпека її співробітників, їхніх родин та жителів міста є пріоритетом»,  підкреслив директор ТОВ «ЗТМК»  Володимир Сівак.  

ЗТМК також почав самостійно виробляти  пробні партії дезінфікуючих засобів для власних потреб. Потреба комбінату у дезрозчинах складає близько 250-280 л на тиждень. Дозатори з антисептиком вже встановлено в основних місцях проходу персоналу на комбінаті, в цехах та підрозділах підприємства – передає SpecMachinery.com.ua.

Весь персонал ЗТМК (3458 людини) забезпечений захисними масками та дезінфікуючими засобами. ЗТМК вдалося дуже швидко втілити низку ефективних превентивних заходів із запобігання хворобі, і зараз підприємство працює в звичайному режимі. «Заходи, пов’язані з запобіганням розповсюдження коронавірусу, не завадять комбінату виконати виробничі плани. Виробництво продукції відбувається у повній відповідності до запиту партнерів і укладених угод», –  каже Володимир Сівак.

ЗТМК - єдиний в Україні і Європі виробник губчатого титану. Підприємство також спеціалізується на виробництві титанового шлаку, титанових злитків, слябів і легованих сплавів. Group DF володіє 49% в статутному капіталі ТОВ «ЗТМК», а 51% знаходиться у власності держави. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50