Вівторок, 25 лютого 2020 17:51

Світовий автопром постраждає через коронавірус

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, в Китаї, ймовірно, знизяться продажі авто та відчуватимуться перебої з поставками по всьому світу.

Спалах коронавирусу чинитиме тиск на автомобільний сектор в поточному році через ймовірне зниження продажів нових автомобілів в Китаї і виникнення перебоїв з поставками по всьому світу, повідомляє УкрАвтопром з посиланням на міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings. На думку агентства, спалах коронавирусу може привести до зниження продажів нових автомобілів в Китаї і перебоїв в глобальних ланцюжках поставок, що посилить проблеми автомобільного сектора в 2020 році.

Очікується, що перебої з поставками триватимуть до кінця лютого-початку березня і почнуть відновлюватися у другому півріччі поточного року.

На території Європи найбільшому ризику піддаються німецькі автовиробники, які постраждали від зниження обсягу продажів на китайському ринку. Як зазначає Fitch, Daimler і BMW отримують близько 40% прибутку від продажів в КНР.

Американські автовиробники Ford і General Motors (GM) також опиняться під впливом коронавирусу в першому півріччі поточного року. У 2019 на частку Китаю припадало близько 40% продажів Ford. GM, в свою чергу, виробляє кілька моделей автомобілів на підприємстві в провінції Хубей. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71