Середа, 22 січня 2020 20:02

Турки виграли тендер на капремонт головної дороги України

Переможцем міжнародного тендера на капітальний ремонт дороги М-05 Київ-Одеса в межах Київської області стала турецька компанія Onur.

Як повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), тендер проводився в рамках реалізації проекту Пан'європейського коридору між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку проекту «Європейські дороги» між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Відзначається, що переможець тендеру повинен провести ремонт ділянки дороги від з'їзду на Білу Церкву до села Бикова Гребля. Ремонт становитиме близько 11 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні та допоміжні роботи.

Також переможець тендера повинен провести ремонт ділянки дороги поблизу села Бикова Гребля до кордону Білоцерківського і Ставищенського районів. Це близько 15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні та допоміжні роботи. Також планується ремонт ділянки від кордону Білоцерківського і Ставищенського районів до смт Ставище - близько 15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні та допоміжні роботи - передає specmachinery.com.ua.

У прес-службі зазначили, що ремонт дороги Київ-Одеса є одним із пріоритетних проектів «Укравтодору» в 2020 році.

«Це дорога міжнародного значення і один з основних транспортних коридорів країни, який об'єднує промислові, адміністративні, культурні центри України з морськими портами і забезпечує транзитні автотранспортні перевезення. Дорога Київ-Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору - європейського коридору Е95 Гельсінкі-Київ-Одеса-Димитровград-Александруполіс протяжністю 504,6 км і проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області», - йдеться в повідомленні. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5