П'ятниця, 27 грудня 2019 11:33

Volkswagen придумав робота для підзарядки електромобілів (відео)

Як стало відомо specmachinery.com.ua, автовиробник розробив нову систему, яка дозволить перетворити будь-яку парковку в зарядну станцію.

Мобільний зарядний комплекс складається з двох модулів: самого робота і пересувного пристрою з батареями, пише Autonews. Система працює таким чином: водій приїжджає на парковку і викликає робота за допомогою мобільного додатка. Останній самостійно відкриває зарядний порт і приєднує кабель, підключаючи його до джерела енергії. Потім він проробляє точно таку ж процедуру з іншими автомобілями, які потребують підзарядки.

Кожна мобільна батарея на 25 кВт·год обладнана 50-кіловатною системою швидкої зарядки. Сам робот оснащений комплексом датчиків і сенсорів, що допомагають пристрою орієнтуватися в просторі і маневрувати між припаркованими автомобілями.

Раніше Volkswagen розповів про інноваційну мобільну зарядну станцію, яка в майбутньому буде використовуватися для поповнення запасу батарей електрокарів. Апарат можна буде встановлювати в будь-якому місці, наприклад на міських автостоянках, біля офісів компаній або на масштабних заходах.

Станція з акумуляторами на 360 кВт зможе зарядити до 15 електромобілів, чотири з яких зможуть поповнювати запас батарей одночасно. Час зарядки одного автомобіля завдяки спеціальній системі становитиме близько 17 хвилин - повідомляє specmachinery.com.ua.

У компанії зазначили, що основна перевага мобільної зарядки полягає в тому, що їй не потрібне ніяке зовнішнє джерело живлення. Якщо рівень зарядки опуститься нижче 20%, то пристрій відправиться на підзарядку, а на його місце встановлять аналогічну станцію.

Медиа

Інформація:

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71