Вівторок, 23 червня 2020 12:43

«Богдан Моторс» підписав договір на поставку великої партії тролейбусів

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, тролейбуси мають бути поставлені протягом 32 тижнів після отримання авансового платежу.

23 червня 2020 року в Сумах відбулося урочисте підписання договору між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та містом Суми за участі директора заводу Дмитра Писаного, міського голови Сум Олександра Лисенка, директора КП «Електроавтотранс» Андрія Новика та представника заводу Ігоря Стецюка на поставку 19 тролейбусів «Богдан Т70117», повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі «Богдан Моторс».

Нагадаємо, що 27 травня 2020 р. до ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» надійшов лист про перемогу у тендері на постачання дев’ятнадцяти 12-метрових тролейбусів «Богдан Т70117» для м. Суми.

Згідно з вимогами тендеру, тролейбуси будуть поставлені протягом 32 тижнів після отримання авансового платежу. Додатково до всіх тролейбусів надається комплект запасних частин і витратних матеріалів та комплект інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів. З метою забезпечення якісної роботи електротранспорту, працівники ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» організують навчання для працівників сумського КП «Електроавтотранс» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту тролейбусів.

Зазначимо, що «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  ПОЛУПРИЦЕП STAS S 300CX

  сварочный стол
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  сварочный стол

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов
  (ВАНТАЖІВКИ / Причеп)

  Полуприцеп для перевозки зерновых культур и насыпных грузов

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110