Субота, 01 лютого 2020 21:31

Індійський автогігант представив автобус із рекордним запасом ходу

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, новий показник майже втричі перевищує аналогічні показники наявних моделей.

Компанія Mahindra & Mahindra, провідний індійський виробник вантажівок і автобусів, спільно з Agility Fuel Solutions, світовим постачальником високотехнологічних чистих паливних рішень для середніх і важких комерційних автомобілів, представили міжміський газовий автобус з дальністю ходу понад 1100 км.

Такого резудбтату автобусу Mahindra & Mahindra вдалося досягти за допомогою паливної системи, яка була розроблена, спроектована, зібрана і інтегрована Fuel Solutions (дочірня компанія Hexagon Composites ASA), спільно з її індійським партнером Advantek Fuel Systems.

Паливна система автобуса використовує нову концепцію газових балонів з композитних матеріалів, які на 70% легше, ніж сталеві балони, що наразі застосовуються в Індії. Автобуси, які раніше могли перевозити 80-100 кг СПГ у сталевих ємностях, тепер можуть перевозити 225-275 кг СПГ в нових композитних балонах. Це дозволило збільшити запас ходу до 800-1000 км на одній заправці, в той час як більшість газових автобусів в Індії долають в середньому не більше 350 км. Більш того, кількість балонів в автобусі можна масштабувати з можливістю збільшити запас ходу до позначки понад 1100 км.

П'ять нових газових автобусів Mahindra & Mahindra з паливною системою Agility Fuel Solutions були закуплені компанією IGL і будуть працювати в транспортній корпорації Uttarakhand (UTC), курсуючи з Делі в Дехрадун. При цьому, кожен з поставлених автобусів Mahindra & Mahindra для компанії IGL матиме діапазон понад 1100 км, що робить його рекордсменом на індійському ринку.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71