Четвер, 05 грудня 2019 19:45

Названо переможця конкурсу «Автобус року»

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, цього року нагорода Sustainable Bus of the Year 2020 дісталась автобусу IVECO Crossway Natural Power.

Автобус IVECO Crossway Natural Power, що працює на газу та вперше був представлений минулого року в Парижі на виставці AutocarExpo, став переможцем конкурсу «Sustainable Bus of the Year 2020», повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі CNH Industrial. Назву нагороди можна перевести як сталий автобус року та розроблений з урахуванням екологічних вимог та норм. Це вже не перша нагорода в арсеналі IVECO BUS, що входить в групу компаній CNH Industrial – минулого року приз дістався електричній моделі IVECO Crealis IMC (In-Motion-Charging).

Crossway Natural Power обладнаний 360-сильним двигуном FPT Industrial CURSOR 9 Natural Power (NP). Ємності для газу вбудовані в дах автобуса за допомогою запатентованої технології, що дозволяє оптимізувати центр ваги автобуса та, завдяки цьому, покращити його стабільність на дорозі. Автобус має аналогічну з дизельною моделлю пасажиромісткість та об’єм багажного відділення. Запас ходу моделі становить близько 600 км. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  BROKK110
  (СПЕЦТЕХНІКА / Екскаватор)

  BROKK110

  Рубальна машина RM 41
  ( / СПЕЦТЕХНІКА)

  Рубальна машина RM 41

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50