Понеділок, 25 березня 2019 16:28

Українські автовиробники готові взятися за оновлення муніципальних автопарків

Уряд планує прибрати малогабаритні автобуси з українських міст за п’ять років – на зміну їм на дороги мають вийти транспортні засоби середньої і великої місткості.

А українські автовиробники вже готові взятися за оновлення муніципальних автопарків сучасною великогабаритною технікою європейського зразка, щоб втілити задум Міністерства інфраструктури – йдеться в повідомленні корпорації «Богдан» - передає SpecMachinery.com.ua.

«Луцький «Автоскладальний завод №1» «Богдан Моторс» завдяки модернізованим потужностям здатен виробляти до 6 тисяч одиниць громадського транспорту на рік. Це можуть бути автобуси різного класу, а також низькопідлогові тролейбуси. Усі ці зразки не поступаються європейським аналогам, а також відповідають загальносвітовим стандартам якості. Тож підприємство може вже зараз почати оновлення громадського транспорту в містах», - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У «Богдані» зауважили, що пришвидшення такого процесу залежить і від органів місцевого самоврядування. Так, в Україні вже є приклади успішного оновлення автопарків завдяки програмі «Міський громадський транспорт в Україні», яка фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. До угоди приєдналися 11 міст, які прагнуть оновити транспортну систему.

Підпишіться на новини спецтехніки: