Понеділок, 18 травня 2020 10:29

В Одеському аеропорту американський бетоноукладач завершив укладання «важкого бетону». ФОТО

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, верхній шар покриття ЗПС влаштовано із «важкого» бетону товщиною 40 см.

«Автомагістраль-Південь» завершила комплекс робіт з влаштування «важкого бетону» американським бетоноукладачем Gomaco GP4 в одеському аеропорту, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі автодорожньої компанії.

Останні кубометри «важкого бетону» бетоноукладач виконав на руліжній доріжці, якою літаки прямуватимуть із перону на злітно-посадову смугу, РД-С3 та на узбіччі торця ШЗПС. Перед тим було забетоновано 46 тис. кв. м. площі перону.

Торік Gomaco GP4 виконав укладання «важкого бетону» на 2800 м злітно-посадкової смуги, яку компанія «Автомагістраль-Південь» збудувала паралельно до існуючої ЗПС аеродрому.

Верхній шар покриття ЗПС влаштовано із «важкого» бетону товщиною 40 см. До складу Gomaco GP4 входять бетоноукладач, система автоматичного занурення арматурних стержнів і «фінішер» для захисту бетонної суміші від випаровування води та нанесення текстури, шорсткості. Використання Gomaco GP4 дозволило укладати бетон товщиною 40 см з використанням ковзної опалубки (без стаціонарної) на проектну ширину 8 м за один прохід. «Автомагістраль-Південь» стала першою компанією у Східній Європі, яка інвестувала в обладнання саме американського виробника.

Загалом за проєктом реконструкції аеровокзального комплексу було укладено понад 700 тисяч тонн сумішей, вироблених на двох бетонних заводах та грунтозмішувальній установці компанії, розташованих на об’єкті будівництва.

Надалі бетоноукладач Gomaco GP4 буде підготовлено до транспортування та він продовжить роботу на ще одному об’єкті будівництва доріг. Але перед цим його очікує модернізація, яка дозволить укладати покриття ще більшої ширини. А бетонні роботи на невеликих ділянках аеродрому спеціалісти «Автомагістраль-Південь» планують виконати з використанням засобів малої механізації, що передбачено проектом. Завершити їх планується до кінця червня. • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Буровая установка БГМ 1 на базе Зила 157 с конверсии

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5