Четвер, 26 березня 2020 14:24

В Україні завершується будівництво швидкісної автомагістралі Н-31

В Україні завершується будівництво швидкісної автомагістралі Н-31 «Автомагістраль-Південь»

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, чотирисмугова траса сполучатиме Київ та Дніпро.

На будівництві траси Н-31 почалось влаштування фінішного шару асфальтобетону, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі компанії «Автомагістраль-Південь», що бере участь у будвництві. Проект спорудження дороги Н-31 «Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка» у Дніпропетровській області – унікальний для України. Це не середній та навіть не капітальній ремонт, а повномасштабне будівництво сучасної швидкісної магістралі «з нуля», зазначають в компанії.

Чотирисмугова траса сполучатиме Київ із Дніпром. Магістраль проходитиме повз населені пункти як справжній автобан. Відтак із Дніпропетровщини у столицю та у зворотному напрямку можливо буде дістатися швидко та безпечно.

Із початку будівництва в 2017 році «Автомагістраль-Південь» спорудила понад 19 кілометрів автодороги.

Будівельні роботи на трасі Н-31 тривають цілорічно практично без зупинок. Цієї зими виконувались земляні роботи, влаштування підстильних шарів із доменного шлаку та шару основи із щебенево-піщаної суміші. Навесні розпочались асфальтні роботи з влаштування нижніх шарів із крупнозернистої пористої та щільної асфальтобетонної суміші. Нині влаштовується верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону.

Окрім укладання верхнього шару покриття, проводяться роботи з укріплення та водовідведення. А також – з обстановки та облаштування автомобільної дороги.

До виконання робіт залучено 90 співробітників «Автомагістралі-Південь». Працює понад 50 одиниць дорожньо-будівельної техніки.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71