Понеділок, 23 березня 2020 17:49

Дорожники відновили капітальний ремонт траси Н-07

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, з середини березня продовжуються роботи в напрямку міста Ромни.

Траса Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» загальною протяжністю майже 340 км проходить Київщиною, Чернігівською та Сумською областями. Це найкоротший шлях від міста Суми до столиці. Проте більша частина дороги перебуває у незадовільному стані, тож автомобілісти, подорожуючи із Сум до Києва, вимушено надають перевагу іншому маршруту. У результаті їм доводиться долати більшу відстань до кінцевого пункту.

2019 року на замовлення Служби автомобільних доріг Сумської області розпочався капітальний ремонт траси Н-07.

Минулого року компанія «Автомагістраль-Південь» виконала ремонт відрізку дороги Н-07 (км 208+341-км 213+260) довжиною 5 км на ділянці від межі з Чернігівською областю до міста Ромни. Зі середини березня цього року дорожники продовжують ремонт ділянки дороги Н-07 в напрямку міста Ромни – виконують капітальний ремонт на двох відрізках загальною протяжністю майже 11 км (км 213+260 – км 218+320, км 218+320 – км 224+114), повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі «Автомагістраль-Південь».

Наразі роботи проводяться одночасно на двох відрізках, де виконуються фрезерування а/б покриття, земляні роботи в місцях влаштування перехідно-швидкісних смуг та пішохідні доріжки.

За декілька днів також розпочнеться влаштування посиленої дорожньої основи із фрезерованого матеріалу та щебенево-піщаної суміші, оброблених комплексним в’яжучим (СФОВ) у змішувальній установці, яка розташована на новоствореній виробничій базі в селі Бацмани неподалік ділянки виконання робіт.

На наступному етапі передбачено влаштування трьох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого із крупнозернистого асфальтобетону, середнього – із дрібнозернистого асфальтобетону та верхнього – зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Капітальний ремонт цієї ділянки «Автомагістраль-Південь» планує завершити до середини літа. У подальшому у планах «Укравтодору» також розпочати ремонт наступної 30-кілометрової ділянки траси Н-07 у напрямку від міста Ромни до міста Суми.

 • Підпишіться на новини спецтехніки:

  Будь в курсі! Підпишись на e-mail розсилку новин

  Продаж спецтехніки:

  Ifa w50
  (ВАНТАЖІВКИ / Самоскид)

  Ifa w50

  SDLG LG956L
  (СПЕЦТЕХНІКА / Навантажувач)

  SDLG LG956L

  Ямобур БКМ-420х2.5
  (СПЕЦТЕХНІКА / Буріння)

  Ямобур БКМ-420х2.5

  Рубальна машина RM 71
  ( / ОБЛАДНАННЯ)

  Рубальна машина RM 71